• Utorak, 03 Februara, 2026

Crveni Galaxy S10 i S10+ dolaze početkom juna

Prije nekoliko dana rečeno je da će Samsung predstaviti Galaxy S10 i Galaxy S10+ u novoj “Cardinal Red” boji. Međutim, tada još uvijek nije bilo poznato kada i na koja tržišta će uređaj stići.

Lista prodavnica sugeriše da bi ova nova opcija boja mogla postati dostupna na nekim evropskim tržištima, već od početka narednog mjeseca. Prva na listi zemalja je Švajcarska. Pored toga, lista takođe otkriva da će nova verzija biti dostupna samo sa varijantom od 128GB interne memorije. Osim nove boje, sve specifikacije i karakteristike će ostati iste kao i kod ostalih varijanti ovoga pametnog telefona.

Poznata nam je ova Samsungova tradicija uvođenja novih varijanti boja, nekoliko mjeseci nakon lansiranja, za svoje vodeće modele. To svakako predstavlja jedan pametan marketinški potez, kao i neku vrstu načina za oživljavanje interesa za telefone.

Samsung Galaxy S10 serija je lansirana ranije ove godine u dosta više boja nego što smo ranije mogli vidjeti u Galaxy S seriji. U zavisnosti od regiona kojem pripadate, kao i brojem modela koji nosite, trenutno možete pronaći S10 u crnoj, bijeloj, zelenoj, plavoj i žutoj boji, plus još dvije dodate keramičke opcije za S10+.

Izvor